Gjendet i vdekur personi i zhdukur

Izet Gërxhaliu i cili ishte zhdukur para disa ditësh është gjendur i vdekur në Hallaq të Vogël të Lipjanit.

Rastin e ka konfirmuar edhe Florije Ahmeti, zëdhënëse e Policisë në rajonin e Prishtinës.

“Vdekja cilësohet si e dyshimtë”.

Rastin e kanë konfirmuar për Klan Kosovën edhe familja Gërxhaliu në Lipjan.

Gërxhaliu ka qenë punëtor i Shkollës Fillore “Hasan Prishtina”, dhe ishte i zhdukur që prej datës 22 tetor.