​Vdes një grua në Shtime

Një grua e komunitetit ashkali e cila ishte duke u trajtuar në Qendrën për Integrim dhe Rehabilitim të Sëmurëve Psikiatrik, për shkak të problemeve shëndetësore është dërguar dje në QMF-Shtime, por pas pak ka ndërruar jetë.

Ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e viktimës, ndërsa me urdhër të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Policia e Kosovës bënë të ditur se rasti është duke u hetuar.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme