24 orët e fundit: Një i vdekur dhe 10 të lënduar në aksidente rrugore

E premte, 28 Tetor 2016  –  Sakte.net

Policia e Kosovës përmes një komunikate ka raportuar për aksidentet në trafik dhe se gjatë 24 orëve ka pasur edhe të vdekur.

Një person ka vdekur në një aksident trafiku, ndërsa 10 persona janë lënduar gjatë 24 orëve të fundit.

Ndërsa, policia rrugore gjatë 24 orëve të fundit ka shqiptuar 1042 gjoba

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme