3 përbërësit që do të zhdukin menjëherë kilet e tepërta

Është shumë e vështirë të fitosh betejën me kilet e tepërta. Të humbasësh kile mund të kthehet në një makth dhe dietat strikte janë shumë të këqija për shëndetin tuaj.

Njerëzit harrojnë se në pjesën më të madhe, aktiviteti fizik është shumë i rëndësishëm, po ashtu edhe konsumimi i ujit.

Kështu që në këtë artikull do të gjeni një recetë me 3 përbërës që do t’ju bëjë të humbisni peshë menjëherë.

Bëhet fjalë për limon, mjaltë, kanellë dhe ujë të ngrohtë.
Përbërësit:
1 lugë gjelle me pudër kanelle;
gjysmë limoni i qëruar;
1 lugë gjelle mjaltë;
1 gotë me ujë të ngrohtë;

Përgatitja:

Nuk kërkon ndonjë përgatitje të madhe. Hidhni lugën me kanellë në gotën me ujë të ngrohtë dhe më pas shtoni mjaltin dhe lëngun e limonit. Përziejini mjaftueshëm bashkë.
Përdorimi:
Pijeni gjithmonë këtë përzierje në mëngjes. Do t’ju ndihmojë të humbisni peshë pa pasur efekte anësore.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme