36 aksidente brenda ditës

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se gjatë 24 orëve të fundit në territorin e vendit kanë ndodhur gjithsej 36 aksidente trafiku, prej të cilave 10 kanë përfunduar me persona të lënduar dhe 26 të tjera me dëme materiale.

Të dhënat e policisë flasin se policia rrugore vetëm brenda ditës së fundit ka shqiptuar 736 gjoba kundërvajtëse ndaj të gjithë pjesëmarrësve të cilët kanë thyer rregullat e komunikacionit.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme