Adelina shfaqet veç në bikini për 28 Nëntor, ekspozon me shumë se ç’duhet

Adelina Tahiri, është femra më e komentuar në show-bizit shqiptar.

Ani pse ka kohë që nuk ka sjellë një projekt të ri muzikorë, ajo vazhdimisht është në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

Që kur ajo u bë nënë, disi u largua nga bota e muzikës dhe iu përkushtua më shumë familjes së saj të ngushtë.

Adelina është paraqitur me një veshje ndryshe për festën e 28 Nëntorit, duke ekspozuar trupin më shumë se që duhet. /ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme