Dua Lipa elektrizon Tiranën në koncertin për 110-vjetorin e Pavarësisë

Koncerti për 110-vjetorin e Pavarësisë, Dua Lipa elektrizon Tiranën.

Dua Lipa, këngëtarja shqiptare me famë botërore ka elektrizuar Tiranën mbrëmjen e sotme.

Ajo po mban një koncert në sheshin “Skënderbej” në Tiranë me rastin e 110-vjetorit të Pavarësisë.

Koncerti ka nisur me Elvana Gjatën dhe këngën ‘Kuqezi’, ndërsa qindra qytetarë kanë sfiduar temperaturat e ulëta për të ndjekur spektaklin në këtë mbrëmje.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme