Afrona në gjendje aspak të mirë pas ndarjes nga i dashuri i saj

Afrona Dika është një personazh shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo u bë e njohur pas martesës me këngëtarin Blero, e pastaj edhe nga ndarja me të, përcjell ORAinfo.

As lidhja e re, duket se bukuroshes shqiptare nuk i eci mirë dhe tashmë është ndarë.

Ajo së fundmi ka publikuar një foto pa ngjyra dhe njerëzit kanë aluduar se kjo tregon gjendjen jo të mirë të saj, pas ndarjes nga i dashuri./ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme