Pas ndarjes nga Andi, Gresa tregohet e shpejt e na prezanton me dashurinë e re

Gresa dhe Andi ishin çifti që u bashkuan brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Por, duket se nuk u zgjati shumë dhe ata i dhanë fund lidhjes së tyre, përcjell ORAinfo.

Të dy tani vazhdojnë të jenë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E me anë të fotografisë së fundit, Gresa na ka prezantuar me macën e saj ./ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme