Afronës i ka bërë hajr ndarja nga Blero dhe nga zvicrani, është bërë akoma më zonjë se që ka qenë

Afrona Dika është një personazh shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo u bë e njohur pas martesës me këngëtarin Blero, e pastaj edhe nga ndarja me të, përcjell ORAinfo.

Afrona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo shihet e veshur si një zonjë e vërtetë./ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme