Anita vishet tamam si nuse me fustan të bardhë, do ta ‘çmend’ Ramushin me këtë pamje

Anita Haradinaj është një prezantuese shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo edhe këtë vit do të jetë opinioniste e Big Brother VIP Kosova, përcjell ORAinfo.

Bukuroshja është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ajo shihet e veshur me fustan të bardhë dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme