Shokuese: Jackson abuzoi me mua dhe më pagoi 900 mijë dollarë (FOTO)

E enjte, 27 Tetor 2016 – Sakte.net

Një akuzuese e re e Michael Jackson ka dalë së fundmi me pretendimet se është abuzuar seksualisht nga këngëtari kur ajo ishte 12 vjeç, dhe se më pas ishte paguar 900 mijë dollarë për të mbyllur gojën.

 

Gruaja, e cila është shfaqur me emrin Jane Doe, ka zbuluar një koleksion shënimesh që ka lënë këngëtari me famë botërore për të para se të abuzonte.

Sipas saj, dhe shkrimeve që ka publikuar, Michael i shkruan se është i dashuruar dhe i çmendur pas saj. Dhe në fund të çdo shënimi shihen inicialet MJ.

Shënimet që mbreti i popit i ka lënë viktimës, që tani është 40 vjeç janë të shumta. Ajo thotë se Jackson filloi abuzimin me të që në vitin 1986 kur ajo dhe e ëma e saj vizituan pallatin e tij në Hayvenhurst si turistë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme