Alba publikon foto nga shtrati, merr koment epik nga ndjekësit

Alba Vukaj është ndër ish banoret e BBVK, më të komentuara në media rozë që pas daljes nga shtëpia më e fashme.

Ajo gëzon një audienc të gjerë të ndjekësve që komentojnë pothuajse secilën paraqitje të saj, shkruan Kosovarja.

Së fundmi Alba ka postuar një foto nga dhoma e gjumit, foto që u vërshua nga komentet pozitive, e disa prej tyre e krahasuan bukuroshen edhe me mrekullit e botës.

Alba duket mbreslënëse dhe në top formë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme