Lumbardhi dhe Kaderi bëjnë ‘xing’ me këtë foto

Lumbardhi dhe Kaderi janë komentuar pafund nga media rozë për krisjen në lidhjen e tyre.

Duket se edhe pas ndarjes dyshja po mbajnë kontak me shoqërinë e njëjtë, shkruan Kosovarja.

Para pak minutave kanë postuar miqtë e tyre në story, dhe për ndjekësit është një shenjë drejtë ribashkimit.

Se si qëndron e vërteta në këtë raport e dijnë ata më së miri.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme