Albina dhe burri i saj marrin vendimin e papritur një vit pas martesës, po e lëshojnë Kosovën

Albina Kelmendi është këngëtarja e cila këtë vit e përfaqësoi Shqipërinë në Eurovision.

Ky ishte viti edhe kur këngëtarja Albina Kelmendi i dha fund beqarisë, përcjell ORAinfo.

Tani bukuroshja është vazhdimisht aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme