Blero e takon Tarën me partneren e re, kombinimi në veshje merr gjithë vëmendjen

Blero duket se po e vazhdon mirë lidhjen e tij të dashurisë së trazuar për ca kohë.

Se gjithçka po shkon perfekt, e tregon edhe postimi i fundit i tij.

Ai ka publikuar një shkrepje nga ashensori ku shfaqet me vajzën, Tarën dhe partneren e tij të re, ende misterioze.

Fytyrën e saj e ka mbuluar sërish teksa ato i ka konsideruar ‘dy të përjetshmet’ (e tij).

Duket se partnerja e re e ka edhe aminin e Tarës.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme