Albina Kelmendi pafund mirënjohëse për Labin, ja çfarë thotë

Labinot Gashi pak ditë me parë ka njoftuar ndjekësit se është larguar nga KTV, andaj me këtë veprim të moderatorit kanë reaguar edhe shumë artistë të skenës së muzikës.

Njëra ndër ato është edhe Albina ku shprehet “Labi i të gjithë shqiptareve, faleminderit për të dielat e bukura qe i ke dhuruar publikut dhe mbështetjen që u ke dhenë të gjithëve, të presim me projekte të reja”.

Kujtojmë se në fillimet e karrierës të Albinës moderatori ka përkrahur atë, kështu ka treguar edhe këngëtarja qe në një formë Labi ka qenë dritare e mirë për të promovuar këngët e saj, shkruan Kosovarja.

Gjithashtu Labi ka treguar që do të rikthehet shumë shpejtë me projekte të ndryshme.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme