Romeo dhe Heidi nuk i mbajnë dot lotët: Nëse të kam bërë presion të…

Romeo i tha Heidit se nuk do donte të ishte motivi që ajo të qante, ndërsa Heidi tha se përkundrazi, ai e bën të buzëqeshë.

Romeo: Nuk dua të jem unë motivi që ti qan zemër, jo nuk e dua. Unë se them dot mendimin tim…jo shpirti nuk dua të jem unë ai që ti të qash

Heidi: Ti më bën për të qesh

Romeo: Nëse të kam bërë presion të kërkoj falje

Hedii: Mos fut këto terma, sinqerisht e kam.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme