Alby i kthehet profesionit të vjetër, i zbulon të gjitha në fotografitë e fundit

Alby The Goat ka qenë njëra nga personazhet më interesante të këtij edicioni të Big Brother VIP Kosova.

Ajo gjatë qëndrimit në shtëpinë me të famshme në Kosovë, kishte deklaruar se kishte vite qe kishte hequr dorë nga filmat për të rritur, përcjell ORAinfo.

Madje shpeshherë kishte deklaruar se pas lindjes së vajzës, ajo është bërë një nënë e mirë dhe dëshiron të jetë model për vajzën e saj.

Ish-banorja e Big Brother, Alby ka zgjedhur mesin e prillit për të kaluar disa ditë pushimi.

Nga një jaht luksoz, Alby ka provokuar fansat e saj me foto +16./ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme