‘Nesër marr valixhen dhe iki’, Çfarë po paralajmëron Jetmiri?

Një Prime i zjarrtë na pret ditën e nesërme në ‘Big Brother Vip Albania 3’.

Përveç dinamikave që priten të diskutohen, njëri prej banorëve, Jetmiri ka paralajmëruar gjatë qëndrimit në shtëpi se nesër do t’i sqarojë të gjitha. Gjatë bisedës me Roza Latin, shumë i irrituar, Jetmiri thotë se nesër do ‘t’i vejë pikat mbi i’.

Jetmir: Do vihen pikat mbi i nesër.

Jetmir: Ti sqaroj nesër. Nesër marr valixhen dhe iki. Po unë nesër, jap një pau, pau, pau. Tërmet…

Roza: Nga cili këndvështrim e ke fjalën? Nuk flas, besoj e ke kuptuar se unë nuk i shes muhabetet

Jetmir: Për të gjitha këndvështrimet. Të pres Prime-in nesër dhe të shoh.

Roza: Mezi e pres, ç’do bësh

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme