Arbana Osmani bën ndryshimin drastik në fytyrë

Nuk do ta njihni! Arbana Osmani bën ndryshimin drastik në fytyrë.

Arbana Osmani ka treguar përmes një videoje në Instagram story se ka bërë një ndryshim në fytyrë.

Moderatorja shumë e pëlqyer nga publiku ka rregulluar vetullat dhe e ka ndarë rezultatin me ndjekësit.

“Jam Arbana”, shkruan ajo krah videos duke treguar kështu se ndihet ndryshe pas këtij procesi bukurie.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme