Leonora gati po ‘thehet’ për t’u dukur sa me bukur!

Këngëtarja Leonora Jakupi është shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Leonora vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale duke treguar për jetën e saj.

Edhe pse i ka kaluar të 40-tat, Leonora vazhdon të duket si çikë e re.

Ajo se fundmi ka publikuar disa fotografi ku shfaqet e veshur shumë serioze.

E veshur me komplete serioze, Leonora gati po ‘thehet’ të duket sa me joshëse në këtë paraqitje. /ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme