Arbana Osmani paska ndryshuar pas martesës, qenka bërë shumë romantike

Arbana Osmani është njëra ndër moderatoret më të njohur në shqiptari.

Ajo është martuar, por nuk ka bërë publike shumë pamje nga dasma, përcjell ORAinfo.

Arbana është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sonte ajo ka fotografuar burrin e saj dhe e ka publikuar në Instagram.

Duket se Arbana Osmani është bërë më romantike pasi është martuar./ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme