Engji niset për dasmë, fustani i saj i hapur mori tërë vëmendjen

Engjëllusha Salihu është vajza e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit.

Ajo ka kohë që ka nisur të ushtrojë profesionin e këngëtares dhe po ia del shumë mirë, shkruan ORAinfo.

Engji është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku ka një numër të madh ndjekësish.

Në fotografinë e fundit, ajo shihet se është nisur për dasmë me një fustan të hapur tek pjesa e këmbës./ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme