Arbenita ka bërë një ndryshim të madh në pamje, zor se do ta njihni

Arbenita dhe Fero kanë qenë dyshja më e përfolur gjatë muajve të fundit në vendin tonë.

Ata tashmë i kanë dhënë fund martesës së tyre, përcjell ORAinfo.

Por, të dy tashmë po vazhdojnë jetët e tyre, të ndarë nga njëri-tjetrit, madje ditëve të fundit dolën lajme se Fero është martuar.

Në fotografinë e fundit, ajo shihet se ka ndryshuar stilin e vetullave dhe po duket tejet ndryshe./ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme