Rina Balaj ka vendosë t’iu lë krejt pa gjumë, ka ekspozuar gjoksin e saj gjigant

Reperja e njohur kosovare, Rina Balaj përveç që pëlqehet për realizimet muzikore, admirohet edhe për dukjen e saj.

Shumë fansa e ndjekin profilin e saj në Instagram, ku ajo i mban të informuar në lidhje me jetën e saj personale dhe profesionale, përcjell ORAinfo.

Ajo pati disa ditë që nuk u shfaq shumë dhe siç duket ka ndarë pak kohë për veten.

Në fotografinë e fundit, ajo shihet se ka ekspozuar gjoksin dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme