Arrestohen për prostitucion një burrë e dy gra në Prishtinë

Një burrë e dy gra janë vënë në pranga në Prishtinë me dyshimin se kanë kryer veprën penale “mundësim dhe detyrim me prostitucion”.

Këtë e bën të ditur Policia e Kosovës përmes një komunikate për media, që thotë se rasti ka ndodhur rreth orës 22:00, transmeton Koha.net.

“Janë arrestuar tre të dyshuar, një mashkull dhe dy femra K/Shqiptar-e, nën dyshimin se të njëjtit në bashkëveprim kanë kryer veprën penale të lartë cekur. Me vendim të prokurorit pas intervistimit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje”, thuhet në komunikatë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme