As Cozmani e as Patrisi, ky është mashkulli i njohur shqiptar me të cilin po shoqërohet Tuna

Altuna Sejdiu është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo së fundmi është përfolur nga ndarja me Patrisin dhe ribashkimi me Cozmanin, përcjell ORAinfo.

Por, asnjë nga këto nuk është konfirmuar, derisa Tuna vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.

Në fotografinë e fundit, ajo shihet në shoqërinë e grimerit të njohur kosovar, Arbërit./ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme