Pas ndarjes nga Lirimi, Lulja është bërë shumë seksi, po duket ‘hot’ e veshur me miniq

Lule Hajdari tashmë është një personazh shumë i njohur për publikun.

Ajo ka pak javë që ka treguar se i ka dhënë fund martesës së saj me Lirimin, përcjell ORAinfo.

Lulja vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit, ajo shihet e veshur me një fustan të shkurtër dhe po duket shumë seksi./ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme