Bashkëpunimi VMRO-BDI dhe UDB-ja


Sakte.net / E shtune 17 Shtator 2016 / 10:14

Pas kremtes së sotme nga okupimi serb i Maqedonisë në Kajmakçallan, që pason pas një kremte të këtijë lloji që umbajt vjet, lidhur me ndarjen e Maqedonisë, gjatë luftërave ballkanike. Pas përpjekjes së mediave qeveritare, për ta heshtë këtë evenimet të qeverisë, dëshirojë ta shpalosi qëndrirmin tim:
Udhëheqësia e sotme e VMRO-DPMNE-së, është instalimi më i fuqishëm i UDB-së në Maqedoni, që nga 1945 e derisot. Kurse kjo është edhe lidhja sekrete të cilën e siguron koalicioni me BDI-në!

(Reagimi i marrë nga profili i facebook i ish-kryeministrit Lupco Georgievski)/Lajmpress.com

 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme