Beatrix në gjendje jo të mirë shëndetësore, çfarë po ndodh me të?

Këngëtarja e dashur për publikun, Beatrix Ramosaj ka treguar se nuk është në gjendje të mirë shëndetësore këto ditë.

Përmes një postimi në Twitter, ajo ka bërë të ditur se është zgjuar e sëmurë, me dhimbje fyti dhe lodhje që pas një viti.

“Jam zgjuar e sëmurë dhe më dhemb fyti. Gjithashtu ndihem shumë e lodhur dhe trupi im është i rëndë. Gëzuar Dhjetorin! Është hera e parë që sëmurem që prej një viti”, ka shkruar Beatrix.

Kujtojmë qe Beatrix u bë shumë e famshme gjatë pjesëmarrjes në Big Brother VIP Albania.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme