Mimoza shfaqet me pallto ‘tigër’, po duket zonjë e rëndë

Këngëtarja e njohur kosovare, Mimoza Mustafa, ka kohë që nuk e kemi parë në ekranet televizive.

Mirëpo, duket se ajo është kthyer dhe ka marrë pjesë në emisionet festive që janë organizuar javët e fundit, shkruan ORAinfo.

Ajo për çka mediat kanë folur ditëve të fundit është për ndryshimin e saj në pamjen e saj.

Mimoza se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me pallto të gjatë në stilin ‘tigër’.

Në këtë veshje, Mimoza po duket një zonjë e rëndë. /ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme