Beniada çohet nga karrigia e jurisë dhe shpërthen në të shara

‘Ej, u fut brenda moj’/ Beniada çohet nga karrigia e jurisë dhe shpërthen në të shara.

Modelja e njohur, Beniada Nishani, ishte një ditë më parë e ftuar finalen e madhe të “She’s on Top”. Ajo ishte pjesë e jurisë profesioniste me Krist Aliajn dhe Dea Mishel.

Në një moment, bukuroshes bionde i ka ndodhur një e papritur. Një karkalec iu ngjit asaj, e cila e trembur çohet nga karrigia dhe bërtet.

“Ej, u fut brenda moj”, dëgjohet të thotë ish-banorja e “Big Brother VIP 1”, e cila më herët tha disa fjalë banale në italisht.

Kujtojmë se Beniada prej disa kohësh është në qendër të vëmendjes për shkak të ndarjes nga ish-partneri i saj. Ka qenë mikesha e saj, Jori Delli, ajo që i ka nxjerrë sekretin përmes një postimi në rrjetet sociale.

Më pas Jori, teksa ishte e ftuar në emisionin “Procesi Sportiv” në Top Channel, e konfirmoi se Nishani ishte beqare. TCh

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme