Vjehrra ka një vlerësim për emisionin e Kiarës

Ky është mendimi i nënës së Luizit për emisionin e Kiarës.

Luiz Ejlli, nëna e tij dhe Kiara Tito po i kalojnë bashkë këto ditë të nxehta vere. Në rrjet po komentohet çdo lëvizje e tyre, e madje së fundmi edhe pazaret që bëjnë së bashku Kiara me vjehrrën.

Dje Luizi ka ndarë një foto ku shihet krah dy grave të rëndësishme. Me Kiarën dhe nënën, Luizi po darkonte në momentin kur në televizion po transmetohet “Kepi i Vipave”, emision i moderuar nga Kiara.

“Nana tha që kepin e vipave e kam në tavolinë, prezantuesen dhe fituesin”- shkruan Luizi, duke nënkuptuar se nëna e tij e shikon dhe e pëlqen emisionin e Kiarës.

Kiara, Luizi dhe nëna e Luizit

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme