BESA dhe RDK mobilizojnë Gostivarin

Krerët e dy partive politike që janë në koalicion parazgjedhor, Bilall Kasami nga Lëvizja Besa dhe Fadil Zendeli nga RDK sonte kanë vizituar zyrat e dy partive në Gostivar.

Me këtë rast me aktivistët e dy partive politike debatuan për zhvillimet e fundit politike në vend me theks të veçant për organizimin sa më të mirë për zgjedhjet parlamentare të 11 dhjetorit.

Pas kësaj në zyrat e Lëvizjes Besa u organizua një mbledhje e përbashkët e dy kryesive të degëve të Gostivarit. /tetova1/
fadil-bilall1

14915444_1220895911304217_6155161751145300928_n

14970828_10211023003753860_824683072_o