Besi shfaqet me personin e zemrës, kështu po e thërret

Aktori dhe këngëtari i njohur Bes Kallaku kohës së fundit është mjaftë aktiv në botën e showbizit.

Këngëtari ka ndarë një moment me ndjekësit teksa shihet në krahët e gjyshes së tij Iljës, shkruan Kosovarja.

Besi disa herë ka treguar lidhjen e ngushtë që gëzon me gjyshen andaj edhe po e thërret ‘E bukura dheut’.

Kujtojmë se pak muaj më parë aktori dhe Xhensila Myrtezaj i kanë jep fund martesës së tyre disa vjeçare ku kanë në jetë dy fëmijë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme