Sara publikon një moment të veçantë teksa Bardhi shihet me lot në sy, kjo është arsyeja

Çifti njohur Bardhi dhe Sara po e shijojnë romancën e tyre që nga dalja e ‘Big Brother VIP Albania’ ku së shpejti do të bëhen edhe prindër të një vajze.

Gjatë kësaj kohe Sara ka ndarë momente te bukura me ndjekësit nga jeta saj private, shkruan Kosovarja.

Pak orë me pare ajo ka publikuar një video teksa shihet Bardhi i shtrirë me lot në sy duke përqafuar një fustan qe kanë blerë për vajzën e tyre.

Ky moment duket se e ka prekë këngëtarin ku nuk ndaloi lotët.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme