Bexheti: Voglushja e BDI-së Kaltrina, pse nuk votoi ligjet për zbardhjen e “Monstra” dhe “Sopotit

Anëtari i kryesisë qendrore të LR-PDSH, Flakron Bexheti ka thirrur publikisht deputeten e re të BDI-së, Kaltrina Aziri të shprehet se pse nuk i votuan ligjet për përkrahjen e punës së Prokurorisë Speciale.

“Po ajo voglushja e BDI , Kaltrina, që thoshte: unë flas shqip, shqip dhe vetëm shqip…” të ma thot dikush a e ka votuar sot propozim ligjin e Prikurorisë speciale per mbrojtjen e dëshmitareve qe do ti ndihmonin procedures per ndricimin e rasteve Monstra, Sopot, e sigurisht më vonë edhe te rastit të Kumanovës!”, ka shkruar Bexheti.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme