Burri sulmon fizikisht bashkëshorten në Fushë Kosovë

Një person është arrestuar nga Policia e Kosovës në Fushë Kosovë, pasi ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij.

“Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor”, thuhet në raportin e Policisë.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme