Magazina

Zbulohet e dashura bukuroshe e Shpat Kasapit (FOTO)

3 javë më parë

Shpat Kasapi ishte një ndër të ftuarit e puntatës së tetë të “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën. Së fundmi këngëtari është

Melania “harron” Trump, fotografohet krah për krah me ushtarin

3 javë më parë

Melania Trump u fotografua krah për krah me një ushtarak dhe qëndroi larg presidentit gjatë ceremonisë së vendosjes së kurorave në Ditën e Veteranëve. Zonja

‘Po vuanim për bukë’/ Aktori i ‘Game of Thrones’ tregon për vështirësitë ekonomike

3 javë më parë

Jason Momoa, prej 20 vitesh është pjesë e industrisë së filmit. Por, me rolin e tij në  “Game of Thrones” ai u bë një emër

Një nuse si Dua Lipa

4 javë më parë

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, prej kohësh është në një lidhje me Anwar Hadid. Duket se gjërat mes çiftit po bëhën çdo ditë

Alban Ramosaj mer vendimin e rëndësishëm në jetën e tij

4 javë më parë

Udhëtimet e këngëtarit Alban Ramosaj së fundmi kanë qenë shumë të shpeshta drejt Spanjës. Dhe me sa duket, jo pa arsye, pasi këngëtari ka vendosur

Aktorë, këngëtarë, moderatorë/ VIP-at shqiptarë që i bëjnë të treja

4 javë më parë

Aktorë, këngëtarë apo moderatorë? Këta personazhe të famshëm shqiptarë nuk dimë cilin emër t’i vendosim sepse ata i kanë bërë të treja dhe kanë patur

E shpejtë dhe me tetë sy: Merimanga ‘dhelpër’ zbulohet në Evropë

1 muaj më parë

Një merimangë ‘dhelpër’, e cila është një gjuetare e natës, e njohur për shpejtësi dhe shkathtësinë e saj, u zbulua në terrenin e Ministrisë së

Dikur një vajzë e lezetshme dhe topolake, ndërsa sot Miss/ Historia e 21-vjeçares që humbi 25 kilogram

1 muaj më parë

Dikur një vajzë e lezetshme dhe topolake, ndërsa sot një Miss. Kjo është historia e 21-vjeçares Yana Ivanova, nga Polonia, e cila arriti që të

Trejsi Sejdini zbulon thuajse tërësisht gjoksin në rrobat e ngushta

1 muaj më parë

Trejsi Sejdini ka publikuar disa imazhe në llogarinë e instagramit.   Ish-Miss Shqipria, Trejsi Sejdini, është ndër emrat më të komentuar në botën e showbizit,

Biznesmeni nuk po mund t’i rezistojë kësaj pamje të Fjollës, ky është reagimi i tij

1 muaj më parë

Këngëtarja Fjolla Morina duket se është duke jetuar ditët më të mira të jetës së saj. Së fundmi, ajo nuk po heziton që të publikojë