Dafina Zeqiri e ‘humb marren’, i ulet DJ Geek në zonën e ‘ndaluar’

Fotosesioni i ri i Dafina Zeqirit, tërheq vëmendje në pozën me DJ Geek.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, vazhdon të jetë një personazh shumë i pëlqyer në estradën shqiptare.

Ajo është aktive në rrjete sociale dhe shpesh ndan me fansat imazhe e video të ndryshme.

Artistja kësaj radhe ka ndarë një fotosesion, në të cilin ka marrë vëmendje me pozat atraktive.

E veshur me një fustandypjesësh ngjyrë rozë, 33-vjeçari bëri po ashtu edhe një grim të veçantë.

Në mesin e disa fotografive solli edhe një me partnerin e saj, DJ-në e njohur, Geek.

Bukuroshja shfaqet e ulur në prehrin e tij, ndërsa shfaqen duke e shikuar njëri-tjetrin me dashuri.

Çifti duhet theksuar se janë në lidhje prej shumë vitesh, si dhe bashkëpunëtorë në muzikë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme