Dea flet për nominimin e Kiarës: Ishte hakmarrje e pastër

Dea për nominimin e Kiarës: Të gjente diçka më origjinale, ishte hakmarrje e pastër.

Kiara ka nxjerrur në nominim Oltën, Tean dhe Dean, në “prime-n” e mbrëmshëm.

Ky nominim erdhi pas nominimit të Deas ku u eliminua Efi, shkruan lajmi.

Sot Dea ka folur për zgjedhjen e saj, teksa e ka quajtur hakmarrje të pastër.

Ajo madje ka thënë se Kiara duhej të gjente diçka më origjinale.

Ndryshe, pas nominimit, vajzat janë përplasur me njëra-tjetrën, ku shihej qartë se nominimi ka ndikuar tek ato.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme