Dhunë në Viti, burri rrahë gruan

Dje në Viti policia ka arrestuar një person të gjinisë mashkullore pasi që e kishte sulmuar fizikisht gruan e tij. Viktima ka pranuar trajtim mjekësor.

 

“Viti, më 04.01.2017-13:20h. Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij duke i shkaktuar lëndime trupore. Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa është njoftuar edhe QPS-ja, dhe mbrojtësi i viktimave. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”- thuhet në raportin e policisë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme