Digjen dy vetura në Prishtinë

Policia e Kosovës ka bërë me dije se në lagjen Bregu i Diellit, Prishtinë, më datë 4 nëntor rreth orës 23:00, ka marrë informatën për djegien e dy veturave civile, deri më tani në rrethana ende të panjohura.

Njësitet përkatëse policore dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendngjarje për të kryer veprimet e nevojshme hetimore lidhur me rastin.

Përveç dëmeve materiale nuk raportohet për të lënduar.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme