Dikur i urrenin flokët, tash janë të famshme për shkak të tyre (FOTO)

Njihuni me binjaket identike Cipriana Quann dhe TK Wonder, vajzat që kthejnë kokat duke ecur rrugëve.

Pak kohë më parë këto vajza urrenin flokët e tyre, mirëpo me kalimin e kohës ato filluan që të mos i drejtonin më e t’i linin natyrale.

E me kohën vajzat u shndërruan në mbretëreshat e flokëve natyrale, kështu duke u bërë të njohura në tërë botën.

Megjithatë këto motra nuk janë vetëm fytyra të bukura.

Ato së bashku me Nikisha Brunson drejtojnë blogun “Urban Bush Babes” përmes të cilit kanë për qellim që të thyejnë stereotipet në lidhje me dukjen e flokëve natyrale.

Për më shumë shikoni fotografitë më poshtë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme