“Duhet me i falë pesë vaktet e namazit”, Shkendije Mujaj tregon mashkullin ideal për të

Shkendije Mujaj ka qenë e ftuar në emisionin District në Kanal10, të dielën që e lamë pas.

Ajo ka folur për çdo gjë rreth saj, madje, edhe për mashkullin ideal për të.

Shkenda tha se partneri i saj duhet të jetë falës i namazit dhe të mos i shikojë femra tjera.

Për më shumë, ndiqeni videon:

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme