Pasi i shpëtoi tmerrit në Dubai – Adelina lajmërohet sërish, nuk përmbahet në këtë veshje

Adelina Tahiri është njëra ndër këngëtaret më të komentuara në shtypin rozë.

Së fundmi, ajo ka nisur pushimet në Dubai, së bashku me bashkëshortin e saj si dhe me djalin e tyre.

Prej ditësh qëndron atje, dhe në të shumtën e rasteve ka publikuar një sërë fotografish për pushimet atje.

Adelina ditë me parë kishte përjetuar tmerrin nga përmbytjet e mëdha që kishte përjetuar Dubai.

E pasi i shpëtoi me të keqës, ajo sërisht po i vazhdon pushimet në Dubai.

Adelina se fundmi ka publikura disa fotografi nga Dubai ku shfaqe e veshur super provokuese.

Në këto pamje shfaqet kaq joshëse. /ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme