Dy serbë rrahin një fëmijë në Mitrovicë

Dy serbë kanë rrahur një fëmijë kosovar në Mitrovicë, i cili ka pësuar lëndime të lehta trupore dhe ka kërkuar ndihmë në spital, ndërsa serbët janë arrestuar


Sipas Policisë, sulmi dje pasdite në rrugën “Kolasinska”, ndërsa, për momentin të dyshuarit janë të pa identifikuar.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin. 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme