E konfirmon Shpend Ahmeti: Po, pranoj debat me Buzhalën me këtë kusht!

“€20,000 transfer ne jetimoren SOS Kinderdorff ne Prishtine dhe dal ne debat me cdo mercenar medial”, kështu i është përgjigjur kërkesës së Berat Buzhalës, Shpend Ahmeti i pyetur nëse do të pranonte një debat me të, pas kërkesës së këtij të fundit./Sakte.net

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme