Edona duket so ‘loçk’ me këtë veshje

Edona duke zonjë e rëndë me këtë veshje.

Edona Llalloshi shkëlqen me stilin perfekt që ka realizuar.

Si gjithmonë, duke u përkujdesur për grimin dhe flokët këngëtarja e njohur shkëlqen në çdo kohë, shkruan Kosovarja.

Edhe në profesionin që ka, me zërin perfekt arrin që çdo ku të ndez atmosferë të madhe.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme